Алматы көпсалалы колледж | Алматинский многопрофильный колледж

ENACTUS

Алматы көпсалалы колледжі студенттерінің ENACTUS KAZAKHSTAN NATIONAL expo2024 көрмесіндегі жетістігі

Алматы көпсалалы колледжінің студенттері ENACTUS KAZAKHSTAN NATIONAL EXPO 2024 беделді байқауында үшінші орынға ие болып, айтарлықтай жетістікке жетті. Бұл жетістік студенттердің іс-шара барысында көрсеткен қажырлы еңбегінің, шығармашылық көзқарасының және командалық рухының нәтижесі болды.

ENACTUS KAZAKHSTAN NATIONAL EXPO2024 байқауы туралы

ENACTUS-студенттерді, оқытушыларды және іскер көшбасшыларды біріктіретін халықаралық ұйым, оның мақсаты кәсіпкерлік жобалар арқылы қоғамда оң өзгерістер жасау болып табылады. ENACTUS KAZAKHSTAN NATIONAL EXPO2024 ұлттық байқауы еліміздің түкпір-түкпірінен үздік студенттік командаларды жинап, оларға өздерінің инновациялық жобаларын көрсету платформасын ұсынды.

Конкурсқа дайындық және қатысу

ENACTUS KAZAKHSTAN NATIONAL EXPO2024 көрмесіне қатысуға дайындық бірнеше ай бойы қарқынды жұмыс жасады. Студенттер тобы жоба тұжырымдамасын мұқият пысықтады, платформаны әзірлеу, тестілеу және енгізу кезеңдерінен өтті. Дайындық барысында олар кәсіпкерлік және жобаларды басқару саласында құнды білім мен дағдыларды игеріп қана қоймай, командада жұмыс істеуді, күрделі міндеттерді шешуді және жауапты шешімдер қабылдауды үйренді. Студенттер өзекті әлеуметтік және экологиялық мәселелерді шешіп қана қоймай, экономикалық тұрғыдан тұрақты болатын жобаны әзірлеу үшін белсенді жұмыс жасады. Команда әр түрлі мамандықтағы студенттерді қамтыды, бұл мәселелерді әр қырынан шешуге мүмкіндік берді.

группа

Специальность

Должность в команде

Гизатов Диас

ПО21-3В

06130100 Бағдарламалық қамтамасыз ету

команда капитаны және бас әзірлеуші

Нусипбаев Иброхимали

ПО23-4К

вице капитан және әзірлеуші

Аюби Аида

Ди21-3Б

02120100 Дизайн интерьера

PR менеджер

Сикорский Вадим

ПО21-3В

әзірлеуші

Арыстанбаева Дания

Амангалиев Иса

Баянбаев Искандер

Белазов Абдульазиз

Батырханов Төрехан

мобилограф

C:\Users\Acer\Downloads\WhatsApp Image 2024-05-21 at 17.01.58.jpeg   C:\Users\Acer\Downloads\WhatsApp Image 2024-05-21 at 17.02.49.jpeg

"Visual Vista" жобасы туралы

"Visual Vista" - студенттер мен жұмыс берушілердің ортақ нүктесі болып табылатын инновациялық платформа. Оның жұмысының мәні мынада: студенттер өз портфолиоларын орындалған жұмыстармен жүктейді, ал ресми тұрақты жұмыссыз жобаларды қажет ететін жұмыс берушілер өздеріне қажет нәрсеге тапсырыс бере отырып, өздеріне ұнайтын жұмыстарды қарап, таңдай алады.

Бұл тәсіл студенттерге қаржылық пайда әкеліп қана қоймайды, сонымен қатар олардың дағдыларын жақсартуға және еңбек нарығында бәсекеге қабілеттілікті арттыруға ықпал ететін нақты жобалармен құнды тәжірибе ұсынады.

C:\Users\Acer\Downloads\WhatsApp Image 2024-05-21 at 16.56.21.jpeg

C:\Users\Acer\Downloads\WhatsApp Image 2024-05-21 at 16.56.22.jpeg

C:\Users\Acer\Downloads\WhatsApp Image 2024-05-21 at 16.56.21 (1).jpeg

Жобаның мақсаты

"Visual Vista" жобасының негізгі мақсаты-біліктілігі жетілдірілген және жұмыс берушілердің қажеттіліктерін терең түсінетін түлектерді даярлауға бағытталған платформа құру. Студенттер нақты міндеттермен жұмыс істеуге мүмкіндік алады, бұл оларға қазіргі еңбек нарығының талаптарына жақсы бейімделуге және кәсіби ортада өз орындарын тезірек табуға көмектеседі.

ENACTUS KAZAKHSTAN NATIONAL expo2024 табысы

Қазақстандағы ENACTUS байқауы еліміздің түкпір-түкпірінен көптеген талантты командаларды жинады және бәсекелестік жоғары болды. Қазылар алқасы жобаларды инновация, тұрақтылық, әлеуметтік маңыздылық және экономикалық өміршеңдік сияқты бірқатар критерийлер бойынша бағалады. Алматы көпсалалы колледжі командасының "Visual Vista" жобасы барлық санаттарда жоғары баға алды, бұл оларға өз лигасында үшінші орын алуға мүмкіндік берді.

C:\Users\Acer\Downloads\WhatsApp Image 2024-05-21 at 17.01.36.jpeg  C:\Users\Acer\Downloads\WhatsApp Image 2024-05-21 at 17.36.46 (1).jpeg

C:\Users\Acer\Downloads\WhatsApp Image 2024-05-21 at 17.36.46.jpeg

Жетістіктің мәні

Бұл жетістік студенттердің қажырлы еңбегінің, шығармашылығының және өз ісіне деген адалдығының нәтижесі болды. Ол сондай-ақ Алматы көпсалалы колледжінің өз студенттеріне ұсынатын даярлықтың жоғары деңгейін айғақтайды. Команданың жетістігі Жастар бастамаларын қолдаудың және студенттер арасында кәсіпкерлік дағдыларды дамытудың маңыздылығын көрсетеді.

Алғыс және болашақ жоспарлары

Студенттер тобы өздерінің тәлімгерлері мен оқытушыларына, сондай-ақ осы жетістікке жету жолында оларға қолдау көрсеткендердің барлығына алғысын білдірді. Олар өз жобаларымен жұмысты жалғастыруды және Қазақстанның атынан әлемдік аренада халықаралық конкурстарға қатысуды жоспарлап отыр.

ENACTUS KAZAKHSTAN NATIONAL EXPO 2024 көрмесінде үшінші орын алған Алматы көпсалалы колледжінің командасы үшін маңызды жетістік қана емес, сонымен қатар қоғам игілігі үшін өз идеяларын дамытуға және іске асыруға ұмтылатын барлық студенттер үшін шабыттандыратын үлгі болды.